iyiköfüfilm

24
Eyl
2011

En iyi Hadım Etme Sahneleri

Kavram-Kuram-Fenomen kategorilerinde yayınlandı. 7 Yorum Var

The Last House on the Left (1972)

Wes Craven’ın yayınlandığı dönem oldukça ses getiren İstismar Sinemasının doruk noktasi filmlerinden biri The Last House on the Left. Kızlarının katillerinden intikamlarını kanlı bir şekilde alan bir aile. Katillerinden birini oral seks yaparak hadım eden bir annenin beyazperde de yansıyan görüntüsü uzun süre hafızalarda yer etti.

Hostel: Part II (2007)

Eli Roth’un işkence pornosu şöleninin ikinci filminde kurbanımız rolleri değişir. Biraz evvel kendini öldürmek üzere olan adamın penisini koparıp köpeklere ziyafet çeker.

I Spit on Your Grave (1978)

Yine İstismar Sinemasının zirve filmlerinden biri. Çevrildiği dönemde oldukça tepki çekmiş fakat içerdiği şiddet sahneleriyle günümüz bir çok filme ilham kaynağı olmuş bir film I spit on Your Grave. Kendisine tecavüz eden adamlardan birer birer intikam alan Jennifer kurbanlarından birine küvette mastürbasyon yaparken hadım eder.

Cannibal Holocaust (1980) – Cannibal Ferox (1981)

Cannibal Boom döneminin ve Cannibal filmlerinin en iyi iki filmi hangisi diye soracak olursanız cevabım kesinlikle Cannibal Holocaust ve Cannibal Ferox olurdu. Balta girmemiş ormanlarda Modern İnsanın başına gelebilecek en korkunç şey hadım edilmek ve penisinin bir yamyamın midenisine indiğini görmek olurdu herhalde.

On the Doll (2007)

Brittany Snow’un tüm güzelliğiyle arz-ı endam ettiği filmde. İki kahramanımız Balery ve Jaron oldukça ilginç bir hadım etme yöntemi uyguluyorlar. Listemizde bıçakla ve ısırarak hadım etmenin yanına iple kesmeyide ekliyoruz.

Ilsa: She Wolf of the SS (1975)

Nazisploitation filmlerinin en bilinir olanları Ilsa filmleridir. Nazilerin toplama kamplarındaki hertürlü sadistik uygulamalarını izleyebileceğiniz bu filmde listemize uygun birde hadım etme sahnesi mavcut.

Night of the Demons (1988)

Night of the Demons, bize olur olmadık yerlere çişimizi yapmamamız gerektiğini anımsatan bir hadım etme sahnesine sahip. Motoruyla seyahat eden karizmatik adamımız çişini yapmak için yok kenarında bir çalılığa yönelir. Tam bu sırada çalılıklardan çıkan bir yaratık penisini koparır.

Teeth (2007)

Listemizin zirvesinde ise Vagina Dentata mitini işleyen Teeth (2007) var. Bir lise öğrencisinin cinselliği keşfetme çabası ve partneri için başına gelebilecek en büyük felaketlerden birini işliyor. Yaratıcı hadım etme sahneleriyle listemizin zirvesini fethediyor.

Tolga Demirtaş (tolga@iyikotufilm.com)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Facebookta paylaş Twitterda paylaş Mail ile gönder • m.volkangenc
  24 Eyl 2011 10:07

  iyi kotu filmden harika bir liste daha.

 • emrkse
  29 Eyl 2011 02:44

  teeth, on the doll ve night on the demons izlemediğim filmler…not ettim bir kenara 😉

 • onur sezer
  30 Kas 2011 20:25

  Cross of Iron daki sahne de bence listede olmalı

 • s.severus
  20 Şub 2013 10:03

  Şeytanı gördümdeki çekiçle ezme sahnesi.

 • wherearethevelvets
  25 Mar 2013 14:36

  The Doom Generation’da (1995) bir Nazi grubun elemanları, Jordan’ın malafatını kesip ağzına tıkarlar. Nefis bir görsel şölendir.

 • s.severus
  2 Nis 2013 11:11

  hostel 2 deki adamınkini kesip köpeğe verme sahneside fena değildi.

 • s.severus
  2 Nis 2013 11:19

  O yazılmış zaten yukarıda özür diliyorum

 • Yorumunuz:


  İyiKötüFilm Hakkında
  İyiKötüFilm Röportajlar
  İyiKötüFilm Bağlantılar
  Extreme Haribo Giallo For Dummies Immoral Tales Kahramanlar Sinemada Korkucu Once upon in a time in Western Öteki Sinema Sinematik Ters Ninja

  İyiKötüFilm Feeds


  İyiKötüFilm
  yeni