iyiköfüfilm

from_hell_it_cameFrom Hell It Came yönetmenliğini Dan Milner’ın yaptığı, senaryosu ise Bruce Jay Friedman ve Jack Milner tarafından yazılmış 1957 yapımı bir korku-bilim kurgu filmi.

Filmin konusu kısaca şöyle: Adada yaşayan bir adam yanlışlıkla öldürülür ve intikamını almak için yemin eder. Biri kadın diğeri erkek olan iki bilim adamı, adamın mezarından garip bir şeyin çıktığını farkederler. Çıkan şey Tabanga  yani öldürücü ruhlu bir ağaçtır. Bilimadamları ağacı kökünden sökerek bazı testler yapmak üzere laboratuarlarına götürürler. Ağacı inceleyince kalp atışlarını farkederler. Ayrıca ağaç radyoaktiftir. Fakat ertesi sabah ağaç ortadan kaybolur. Ve bundan sonra intikamını almak üzere insanları öldürmeye başlar. Yerliler tarafından ağacı yakma girişimleri başarısızlıkla sonuçlanır. Ağaç ta ki bir Amerikalı’nın ateş edip bataklığa düşüp yok olmasına kadar insanları öldürmeye devam eder. Bu arada şunu da belirtelim bütün bunlar olurken iki bilim adamımız arasında bir aşk başlar. (daha&helliip;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İyiKötüFilm Hakkında
İyiKötüFilm Röportajlar
İyiKötüFilm Bağlantılar
Extreme Haribo Giallo For Dummies Immoral Tales Kahramanlar Sinemada Korkucu Once upon in a time in Western Öteki Sinema Sinematik Ters Ninja

İyiKötüFilm Feeds


İyiKötüFilm
yeni