iyiköfüfilm

6
May
2009

The Reipuman (1993)

İstismar Filmleri kategorilerinde yayınlandı. 3 Yorum Var

 

the-reipuman

Çoğu insan için tecavüz, affedilemez ve oldukça büyük bir suçtur ve böyle düşünmekte de çok haklılar. Onların dışında kalan bazı insanlar ise tecavüzün adalet ve intikam almak için kullanılabileceğini düşünür…

The Rapeman, Keiko Aisaki isimli bir bayan yazar tarafından yazılıp, Shintaro Miyawaki tarafından resmedilmiş, 1985 ve 1992 yılları arasında yayınlanmış ve kara mizahla harmanlanmış bir Japon erotik mangası. Ana karakter, The Rapeman, gündüzleri bir lisede öğretmenlik yapmaktadır ve geceleri Rapeman Servis’i adına adalet için suçlulardan intikam almaktadır. Tecavüz ederek…Müşterileri Rapeman’e intikam almak istedikleri kişiler için başvururlar. Görevine giderken penis başı şeklinde siyah deriden bir maske giyer; fakat pantolon ya da iç çamaşırı giymez. Tecavüzün ortasında eğer kadın uyum göstermiyorsa ya da haz duyuyorsa, kurbanın daha da acı çekmesi için bazı özel teknikler kullanır. Her ne kadar yaptığı bazı işlerden pişmanlık duysa da her zaman işini yapar.

the-reipuman1

Çizgi romanın elde ettiği başarının sonucu olarak, Pink Pineapple 1993-1996 yılları arasında dokuz tane Rapeman filmi yapar. Bunlardan ilk yedisi Takao Nagaishi tarafından, son ikisi ise Naoki Uesugi tarafından çekilir. 1994’de ise iki bölümlük OVA (orijinal video animasyonu) çekilir. Ayrıca Rapeman’in anime versiyonunda mangadan farklı olarak giydiği kıyafet Ninja kıyafetine benzemektedir.

Manganın aynı adla çekilmiş bu 1993 yapımı filminde ise tuhaf komedinin yanı sıra dedektif türünün bazı unsurlarını da görmek mümkün.

İsminden ve konusundan dolayı Japonya’dan sonra özellikle Amerika’da da popüler olan bu serinin birçok PC oyunu da piyasaya sürülmüştür.

rapeman

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Facebookta paylaş Twitterda paylaş Mail ile gönder • Can Evrenol
  12 Kas 2009 03:33

  ahahahaha alem adamsın Tolga ya nerden buluyosun bunları olm

 • Murat Kızılca
  12 Kas 2009 07:14

  seriden 2-3 film izlemiştim. çok eğlenceli filmlerdi.

 • Sadettin Dönmez
  28 Ara 2012 15:50

  bu filmleri bulabileceğimiz torrent siteleri varmdır, yada indiribileceğimiz başka siteler.

 • Yorumunuz:


  İyiKötüFilm Hakkında
  İyiKötüFilm Röportajlar
  İyiKötüFilm Bağlantılar
  Extreme Haribo Giallo For Dummies Immoral Tales Kahramanlar Sinemada Korkucu Once upon in a time in Western Öteki Sinema Sinematik Ters Ninja

  İyiKötüFilm Feeds


  İyiKötüFilm
  yeni