iyiköfüfilm

26
Ara
2014

Sinemanın En Fetiş Ayak Sahneleri

XXX kategorilerinde yayınlandı. Yorum Yok

fetis ayak sahneleri fetish

Heartbreakers – Sigourney Weaver: Dominalar kraliçesi Angela Nardino’nun ayaklarını, yatağa bağlı Dean Cumanno’nun üstünde gezdirdiği sahnedir. Bu sahne hem görsel hem de literal anlamda bir ziyafet sunar. Çünkü yataktaki gözleri bağlı slave’in bir sonraki yemeği, siyah topuklu ayakkabısının içindeki bu ayaklar olacaktır.

Heartbreakers - Sigourney Weaver

From Dusk Till Down – Selma Hayek: Vampirlerin after yaptığı Titty Twister’da, Anaconda’sıyla masaların üstünde dans eden Santanico Pandemonium’un ayağını, şapşal Richard Gecko’nun ağzına soktuğu sahnedir. Bu hareket kareografinin bir parçasıdır aslında. Daha sonra o ayak bir pipet olarak kullanılır ve Richard Gecko’ya ayaktan bira içirilir.

From Dusk Till Down - Selma Hayek

Death Proof – Sydney Tamiia Poitier: Uzun bacaklı Jungle Julia’ın arabadan bacağını sarkıttığı sahnedir. Çok temel bir trafik kuralını çiğneyen Julia, bu sahnenin sonunda bize kamu spotu gibi ders verir. Dublör Mike ve katil arabası, kızların arabasının üstünden geçer ve Julia’nın ayağı poposundan koparak yola savrulur. “I said, stop thinking about my feet” diyen Julia’ya, biz de ayağını denk alsaydın diyoruz.

Death Proof - Sydney Tamiia Poitier

And God Created Woman – Brigitte Bardot: Juliete Hardy’nın sahilde onca yer varken, kendinden geçmiş bir halde uzanan Eric Carradine’ın yüzüne basarak yürümeye çalıştığı sahnedir. Sonra da haliyle kuma kapaklanır fakat seks sembolü olduğu için, kumsalda poz vererek uzanır. Amaç piçliktir tabi.

And God Created Woman - Brigitte Bardot

Lolita – Sue Lyon: Prof. Humbert Humbert’ın Lolita’nın ayaklarına oje sürdüğü sahnedir. Nice güzellik salonuna taş çıkartan bir işçilikle, her tırnakla tek tek ilgilenen Profesör, işini bir tutorial videosu uzmanlığıyla yapar. İnsanın arayıp, randevu alası gelir.

Lolita - Sue Lyon

Big Trouble – Sofia Vergara: Arthur Herk’in Nina’ya diliyle ayak masajı yaptığı sahnedir. “Kimbilir bütün gün nasıl yorulmuşsundur. Şimdi ayaklarını dilimle temizleyeceğim” rahatlığıyla Nina’nın ayaklarını, parmaklarını aralayıp yalayarak temizler. Daha da abartarak, bütün ayağı ağzına almaya çalışınca, İsa heykelini kafasına yer.

Big Trouble - Sofia Vergara

A Fish Called Wanda – Jamie Lee Curtis: Otto’nun Wanda’nın siyah lateks çizmesini balon gibi şişirmeye çalıştığı sahnedir. Adeta bir balici gibi çizmeyi şişirip kokusuyla kafa olan Otto, sonra da aynı çizmeyi kırbaç olarak kullanır ve kendini kırbaçlar. Ayak kokusunun yeterince ferah olmadığına kanaat getirmiş olacak ki, üstüne bir de koltuk altını koklar. Biz de burada fenalık geçiririz.

A Fish Called Wanda - Jamie Lee Curtis

The Big Lebowski – Tara Reid: Bunny Lebowski’nin Dude’den, yeşil ojeli ayağına “blow” yapmasını istediği sahnedir. Hatta bunun için para bile teklif eder. Dude, daha sonra aynı ayağın serçe parmağıyla muhatap olacaktır. Soyguncular serçe parmağı kaçırmış, ayaktan fidye istemektedir.

The Big Lebowski - Tara Reid

My Left Foot – Daniel Day-Lewis: Beyin felci geçirmiş olan Christy Brown’ın, sol ayağını kullanarak resim yaptığı, yazı yazdığı sahnelerdir. Hem dahi, hem azimli, hem de estetik bakış açısına sahip olduğu için, bu sol ayak listemizin 2. sırasındadır.

My Left Foot - Daniel Day-Lewis

Shallow Grave – Keith Allen: Evin kiracısı Hugo’nun öldüğünü anladığımız, yakın açı bacak sahnesidir. Hugo golden shot yapmıştır ve yanında bir valiz dolusu para vardır. Bir medya mensubu, bir tıp doktoru ve bir muhasebeciden oluşan ev sahipleri, kiracılarını gömüp, paralarını almaya karar verir. Tabi bunun için önce o bacağın, diğer parçalarla birlikte, kesilmesi gerekmektedir.

Shallow Grave - Keith Allen

Semra Uygun

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Facebookta paylaş Twitterda paylaş Mail ile gönder  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorumunuz:


İyiKötüFilm Hakkında
İyiKötüFilm Röportajlar
İyiKötüFilm Bağlantılar
Extreme Haribo Giallo For Dummies Immoral Tales Kahramanlar Sinemada Korkucu Once upon in a time in Western Öteki Sinema Sinematik Ters Ninja

İyiKötüFilm Feeds


İyiKötüFilm
yeni