iyiköfüfilm

Takipçilerimizden birine Mavzolos Kültür Sanat Ürünleri‘nin hediye etmiş olduğu bir Midnite Movies klasiği The Food of the Gods (1976) DVD’sini veriyoruz. Yapmanız gereken Facebook sayfamıza üye olup sayfadaki bu haberin girdisine “Kötü” filmleri niçin sevdiğinizi bir cümle ile anlatmak. Biz de yorumcular arasında yapacağımız çekilişle DVD’yi takipçilerimizden birine gönderiyoruz. Mavzolos‘a bu katkısından dolayı buradan bir kere daha teşekkür ediyoruz.

Sizlerden gelen yorumlar arasında bize en çok sorulan sorulardan birisi burada yazdığımız filmlere nasıl ulaşabileceğiniz. Bursa’da bulunan Mavzolos Kültür Sanat Ürünleri ve Tanıtım Hizmetleri, sizlerle paylaştığımız bu filmlerin orijinal DVD’lerine ulaşabileceğiniz bir adres.

The Food of the Gods yönetmenliği, yapımcılığı ve senaryosu Bert I. Gordon‘a ait 1976 yapımı bir film. Filmin başrollerinde Marjoe Gortner, Pamela Franklin, Ralph Meeker, Jon Cyper, John McLiam ve Ida Lupina yer alıyor.

Facebook sayfamıza gitmek için tıklayın!

http://mavzolos.com/

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/mavzolos/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Facebookta paylaş Twitterda paylaş Mail ile gönder • Fatih
  5 Eyl 2011 03:49

  Tolgayı alkışlamak gerekiyor… Özverili bir çalışma ürünü olan iyikötü film sitesini bizimle paylaştığı için NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR dünya sinema tarihinin kıyısında köşesinde kalmış, bir döneme damga vurmuş bir çok kült ve b filmi hakkında dünyada bu denli detaylı biigileri bizlere ulaştıran tolga şahsıma konuşmak gerekirse dvd koleksiyonumun şekillenmesinde önemli bir ROL OYNADI.bundan sonraki çalışmalarını merakla bekleyeceğim Saygılar F ÖZTÜRK

 • Yorumunuz:


  İyiKötüFilm Hakkında
  İyiKötüFilm Röportajlar
  İyiKötüFilm Bağlantılar
  Extreme Haribo Giallo For Dummies Immoral Tales Kahramanlar Sinemada Korkucu Once upon in a time in Western Öteki Sinema Sinematik Ters Ninja

  İyiKötüFilm Feeds


  İyiKötüFilm
  yeni