iyiköfüfilm

İyi “Kötü Film” siz takiçilerine hediyeler vermeye devam ediyor. Bu seferki hediyemiz sevgili dostumuz Fatih Danacı imzalı Korkunun Canavarları kitabı.

Çeşitli dergi, e-dergi ve internet sitelerinde fantastik dünyaya ait sinema ve edebiyat üzerine yazıları yayınlanan yazarın basılı ilk kitabı olan Korkunun Canavarları, korku sineması severler için adeta bir kılavuz niteliğinde. Kitapta geçmişten günümüze kadar korku sinemasının önemli figürlerini oluşturan canavarlara dair keyifli bir incelemeyi bizlere sunuyor.

On bölümden oluşan Korkunun Canavarları için kitabın arka kapağında sevgili Giovanni Scognamillo’nun yazdıkları şöyle:

“Canavarsız bir sinema düşünebilir misiniz? Ben düşünemem, bu kitabin yazarı da öyle! Bu yüzden birbirimizi bulduk ve anlaştık, kendisi kitabı yazdı ben de arka kapağı. Şimdi temel bir soru ile başlayalım: “Canavarlar hiç sevilir mi, sevilebilir mi, canavarsever olunabilir mi?”

Sinema meraklısı iseniz her tür film izliyorsanız canavarlara muhakkak bir aşinalığınız vardır, ister sevin ister korkun. Şayet korku filmi meraklısı iseniz canavarlar bir çeşit kapı komşunuz oluverir kaçınılmaz bir şekilde, çünkü canavarlar korkunun olmazsa olmazıdır.

Bu kitaba sahip olmanız için yapmanız gereken ise “Hangi filmdeki hangi canavar olmak istersin?” sorusunu nedeniyle birlikte kısaca aşağıdaki yorum kısmına yazmak. 30 Ekim Pazar gününe kadar devam edecek olan hediye çekilişimizin kazananını aynı gün sitemizden ve Facebook sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Sipariş için: idefix

Kazanan Eylem Yıldız

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İyiKötüFilm Hakkında
İyiKötüFilm Röportajlar
İyiKötüFilm Bağlantılar
Extreme Haribo Giallo For Dummies Immoral Tales Kahramanlar Sinemada Korkucu Once upon in a time in Western Öteki Sinema Sinematik Ters Ninja

İyiKötüFilm Feeds


İyiKötüFilm
yeni