iyiköfüfilm

18
Mar
2011

Punk Rock Holocaust (2004)

Korku Filmleri kategorilerinde yayınlandı.

Punk Rock Holocaust 2004 yılında Doug Sakmann tarafından yönetmenliği yapılmış düşük bütçeli korku-komedi bir slasher filmi. Filmde bir seri katilin Vans Warped Tour festivali boyunca, festivaldeki grupların üyelerini öldürmesi anlatılıyor. Film 2003 yılında yapılan Vans Warped Tour festivalinde çekilmiş ve filmde bir çok grubun canlı performanslarını görmek mümkün.Bu gruplardan bazıları Me First and the Gimme Gimmes, Less Than Jake, The Used, Big D and the Kids Table, Rancid, The Horrorpops, The Suicide Machines, Dropkick Murphys, The Phenomenauts ve Simple Plan. Ayrıca filmin yönetmeni de bandanalı katil olarak filmde yer alıyor. Filmin bir özelliği ise içerdiği 110 ölüm sahnesiyle, bir korku filminde yer alan en çok ölüm rekorunu elinde barındırıyor.

Film oldukça düşük bir bütçeyle çekilmiş, hatta çekimler bir video kamerayla yapılmış. Açılış The Horrorpops’un oldukça güzel bir şarkısıyla yapılıyor: Where They Wander ve ardından grup üyeleri çeşitli yollarla öldürülüyorlar. Oldukça iyi bir açılış, fakat problem şu ki filmin bu başlangıç sahnesinden sonuna kadar aynı olay aynı sırada devam ediyor. Bir canlı performans, bir ölüm. Başka bir canlı performans, başka bir ölüm daha. Filmin senaryosu kısaca yukarıda bahsettiğim gibi oldukça basit. (daha&helliip;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İyiKötüFilm Hakkında
İyiKötüFilm Röportajlar
İyiKötüFilm Bağlantılar
Extreme Haribo Giallo For Dummies Immoral Tales Kahramanlar Sinemada Korkucu Once upon in a time in Western Öteki Sinema Sinematik Ters Ninja

İyiKötüFilm Feeds


İyiKötüFilm
yeni