iyiköfüfilm

Ingrid ( Christina Lindberg), bir paket teslim etmek üzere Japonya’ya giden İsveçli bir kızdır. Japonya’da bulunduğu sırada, geldiği ülkenin sıkıcılığından bunalmış olmanın verdiği heyecanla, ülkede bir süre kalıp yeni bir şeyler deneyimlemek ister. Fakat kazara, yanlış bir arabaya binmesiyle beklenmedik olaylar gelir başına. Arabasına bindiği adam, seks delisi bir Japon’dur. İlk başta adam şaşkına dönse de, daha sonra kızı kendi istekleri için kullanabileceğinin farkına varır.

Journey to Japan, yönetmenliğini Sadao Nakajima’nın yaptığı 1973 yapımı bir Japon filmi. Filmin başrol oyuncusu ise Britt Christina Marinette Lindberg. Lindberg ( ya da Japonya’da tanındığı ismi ile Kurisuchina Rindobaagu) 1950 yılında İsveç’de doğmuş bir aktris. Oyunculuğun yanı sıra modellik ve gazetecilik kariyeri de olan Lindberg, İsveç’in en tanınmış istismar film yıldızı. Oyuncunun ilk filmi bir Amerikan yapımı olan fakat İsveç’de çekilen ve İsveçli oyunculardan oluşan Maid in Sweden. İkinci filmi ise 1970 yapımı komedi filmi Rötmånad. Lindberg bu filmle İsveç izleyicisinin dikkatini çeker. Arkasından çektiği üçüncü film Exponerad (1971) ise kendisine uluslar arası bir ün getirir. Erotik, softcore ve istismar türünde 23 filmde rol alan güzel oyuncunun, İsveç ve bazı Avrupa ülkelerindeki çalışmalarının ardından Japonya macerası başlar. Exponerad filmi ile kazandığı tanınırlık sonrası Japonya’ya yaptığı seyahat ile Japon istismar filmlerinde oynamaya başlar. (daha&helliip;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İyiKötüFilm Hakkında
İyiKötüFilm Röportajlar
İyiKötüFilm Bağlantılar
Extreme Haribo Giallo For Dummies Immoral Tales Kahramanlar Sinemada Korkucu Once upon in a time in Western Öteki Sinema Sinematik Ters Ninja

İyiKötüFilm Feeds


İyiKötüFilm
yeni