iyiköfüfilm

Can Evrenol’un kısa filmi To My Mother and Father’ı yaratan ekipten, çok rahatsız edici yeni bir kısa film oylarınızı bekliyor!!!

To My Mother and Father’ın yapımcıları James Pearcey & Russel Would ve filmin İstanbul galasının unutulmaz sunucusu, sinema yazarı Evrim Ersoy güçlerini birleştirip üçü birlikte yeni bir kısa film yönettiler. 16mm renkli çekilen filmin görüntü yönetmenliğini de yine Stephen Murphy yaptı. Ortaya çıkan sonuç, bugününüzü rezil etmesi garanti olan “T is for Tokophobia” adlı 4 dakikalık bir dehşet!

Fantasticfest’in sahibi Tim League tarafından düzenlenen ABC’s of Death adlı kısa film yarışmasında bu sene T harfini secmisler. Yani yarışmacılar T harfiyle başlayan bir ölüm sebebi hakkında kısa filmler çekmişler. Tabi anca bizimkilerin aklına bir ölüm sebebi olarak Tokofobi gelebilmiş!

Lütfen oy verin, arkadaşlarınıza da bu filmi izleyip, oy vermelerini söyleyip onların gününü mehvedin! İş yerindeki verimlerini baltalayın. (daha&helliip;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İyiKötüFilm Hakkında
İyiKötüFilm Röportajlar
İyiKötüFilm Bağlantılar
Extreme Haribo Giallo For Dummies Immoral Tales Kahramanlar Sinemada Korkucu Once upon in a time in Western Öteki Sinema Sinematik Ters Ninja

İyiKötüFilm Feeds


İyiKötüFilm
yeni