iyiköfüfilm

21
Kas
2012

Other (2012)

Korku Filmleri kategorilerinde yayınlandı.

Yönetmen Daniel DelPurgatario‘nun “hoparlörünüzün sesini olabildiğince açın” tavsiyesiyle birlikte izlemeye koyulduğum 15 dakikayı aşmayan “Other“, yönetmenin ikinci kısa filmi. Rob Foster ve Anthony R. Williams ile birlikte yazarlığı da üstlenen DelPurgatario, daha önceden Paper Man (2009) in animasyon yönetmeni olmasının haricinde, bir Watchmen güzellemesi olan “Tales of the Black Freighter” kısasının da yönetmeni aynı zamanda.

Distopik dünya kurgusuna dalış yapılmış gibi görünen ama aslında günümüze ait olan hikayede; Patrick Foster, uç noktadaki kanserine çözüm bulma arayışında yetenekli bir doktordur. Araştırmaları sonucunda deneylerin sistemi hakkında her defasında daha fazla ilerleme kaydeden Doktor Foster, sistemdeki boşluğu fark edip göğsündeki kanserin tedavi sürecini hızlandıracak yöntemin, kendi icadı olan, insan beynine bağlı makine olduğunu fark etmesi üzerine kendini öngörülemeyen riskin içine atacaktır. (daha&helliip;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İyiKötüFilm Hakkında
İyiKötüFilm Röportajlar
İyiKötüFilm Bağlantılar
Extreme Haribo Giallo For Dummies Immoral Tales Kahramanlar Sinemada Korkucu Once upon in a time in Western Öteki Sinema Sinematik Ters Ninja

İyiKötüFilm Feeds


İyiKötüFilm
yeni