iyiköfüfilm

2
Tem
2013

On_Line (2002)

İstismar Filmleri kategorilerinde yayınlandı.

on_line_movie_posterOn_Line yönetmenliği Jed Weintrob’a ait 2002 yapımı bir dram. Filmin yapımcıları ise Richard D. Titus ve Tavin Marin Titus. Filmin dünya prömiyeri ise Sundance Film Festivali’nde yapılmış.

 Filmin başrollerinde Josh Hamilton ve Harold Perrineau yer alıyor. John (Josh Hamilton) ve Moe (Harold Perrineau) ev arkadaşıdır ve bir adult web sitesi kurarlar. Siteye girenler birbiriyle video chat yapma imkanı bulurlar. Film aslında kamera karşısında seks yapan insanlardan daha çok onların iç dünyasını da gözler önüne seriyor.  Film sanal seksten daha fazlasını içeriyor. Gerçek yaşam ilişkileri, insanların sadece aşk ve mutluluğa olan özlemlerinin ele alındığı film Cinequest film Festivali’nde de jüri özel ödülünü almış.

Film 18 günde, dijital bir kamera ile çekilmiş. Ayrıca oyunculukların da çok başarılı olduğunu söylemek gerek. Isabel Gillies, Moira karakteri ile, Eric Millegan ise gay bir karakteri canlandırdığı ve aşkı arayan Ed karakteri ile oldukça başarılı.

Filmde yer alan tüm web siteleri internet ortamında gerçekten yaratılmış siteler. Ayrıca internette 7/24 webcam önünde olan Angel karakterini canlandırıan Liz Owens gerçek yaşamında da “cam girl” olarak keşfedilmiş bir isim. Sahnelerin bir çoğunun internet üzerinden çekildiğini de ekleyelim.   (daha&helliip;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İyiKötüFilm Hakkında
İyiKötüFilm Röportajlar
İyiKötüFilm Bağlantılar
Extreme Haribo Giallo For Dummies Immoral Tales Kahramanlar Sinemada Korkucu Once upon in a time in Western Öteki Sinema Sinematik Ters Ninja

İyiKötüFilm Feeds


İyiKötüFilm
yeni