iyiköfüfilm

26
Nis
2012

Mary Madcox “Nurse Hatchet” Röportajı

Röportaj kategorilerinde yayınlandı.

İpek Çakır : Merhaba Mary. Öncelikle röportaj teklifimizi kabul ettiğin için teşekkür ederim. İlk sorum genel olarak kendini ve kariyerini nasıl tanımlarsın?

Mary Madcox : Röportaj davetiniz için teşekkürler. Bir soundtrack sanatçısıyım bunun yanında özel gore efektlerle de ilgileniyorum.

İpek Çakır : “Nurse Hatchet” olarak da biliniyorsun. Bu personayı yaratırken en çok ilham aldıkların nelerdi? Ayrıca bu karakterle ilgili bize daha çok bilgi verebilir misin?

Mary Madcox : Haha beni hemen en sert soruyla vurmak istedin demek!  Tabi ki anlatayım,bu karakter geçmişte yaşadığım zor durumlardan ortaya çıktı.  Evden kaçtım ve tecavüze uğradıktan kısa süre sonra Navy’e katıldım.  Yaşadığım bu kötü olaydan sonra kendimi korumak konusunu daha ciddiye almaya başladım,bunun yanında düzenli olarak Navy kampına da devam ettim. Bunun yanında tecavüzden korunma konusunda birkaç ders de aldım ve savunma sporları konusunda daha çok bilgi edindim.

Bunlardan sonra değişik konumlarda 2 kere daha saldırıya uğradım ve ikisinde de kendimi korumayı,hayatta kalmayı ve saldırganlardan kaçmayı başardım.  Bunu anlatmamın başlıca nedenini de şöyle açıklayabilirim,eğer insanlara önemli bir örnek olmam gerekirse,genç kadınları ve adamları şuna teşvik etmek isterim ; lütfen kendinizi korumayı öğrenin,dünya annenizin size anlattığı kadar güvenli bir yer değil,ve bazen hayatta kalabilmek adına savaşmak zorunda kalabiliriz. (daha&helliip;)


7
Eyl
2011

Tish-O-Rama

Kavram-Kuram-Fenomen kategorilerinde yayınlandı.

Melis Zararsız – Beyazperde Genel Yayın Yönetmeni, Duygu Kocabaylıoğlu – Beyazperde Sinema Editörü (daha&helliip;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İyiKötüFilm Hakkında
İyiKötüFilm Röportajlar
İyiKötüFilm Bağlantılar
Extreme Haribo Giallo For Dummies Immoral Tales Kahramanlar Sinemada Korkucu Once upon in a time in Western Öteki Sinema Sinematik Ters Ninja

İyiKötüFilm Feeds


İyiKötüFilm
yeni