iyiköfüfilm

21
Mar
2009

Intimate Games (1976)

B-Film İstismar Filmleri kategorilerinde yayınlandı.

intimate-gamesIntimate Games filmlerine İngiliz bakış açısıyla yaklaşan İtalyan prodüktör Guido Coen’in bir filmi. 1950’lerde prodüktör içlerinde Naked Furry ve The Woman Eater’ın da olduğu sayısız ucuz filme imza attı.

Film Wife Swappers stiliyle başlıyor ve Londra’dan enstantaneler sunuyor izleyiciye. Piccadilly Sirki’nden görünüş, hareket halindeki bir arabadan cadde manzaraları, çiftlere yapılan yakın plan çekimler ve yalnız, biraz da sapık görünümlü yaşlı adamlar.  Daha sonra TV izleyen takım elbiseli ve kravatlı bir adam sekreteriyle ilgili  fantazilere dalıyor.TV’deki sesten şunlar duyuluyor : “herkesin kendine ait özel ve gizli düşünceleri vardırve bu düşüncelerin içinde seksüel fantaziler de yer alır.”

TV’deki ses Gottlieb’e (George Baker) aittir. Gottlieb Oxford’da profesördür ve öğrencilerine seksüel fanteziler üzerine ders vermektedir. Öğrencilerini birbirleriyle eşleştirir ve böylece birbirlerinin fantezileri hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlar. Filmde dönemin neredeyse bütün İngiliz seks yıldızlarını görmek mümkün. Bergman, Mandel, Devonshire, Dealy gibi. (daha&helliip;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İyiKötüFilm Hakkında
İyiKötüFilm Röportajlar
İyiKötüFilm Bağlantılar
Extreme Haribo Giallo For Dummies Immoral Tales Kahramanlar Sinemada Korkucu Once upon in a time in Western Öteki Sinema Sinematik Ters Ninja

İyiKötüFilm Feeds


İyiKötüFilm
yeni