iyiköfüfilm

17
Nis
2009

For Y’ur Height Only (1981)

B-Film kategorilerinde yayınlandı.

Siz hala en kısa gizli ajan olarak Tom Crouse’u mu biliyorsunuz?

weng-wengBahse girerim ki birçok insan böyle bir şey görmemiştir. Film için bir tür cüce James Bond uyarlaması diyebilirim. Filipinlerde hükümetin en tehlikeli silahı Ajan 00 (Weng Weng)’dır. Bir suç şebekesine karşı Ajan 00 son derece gelişmiş(!) silahlarla donatılmıştır. Dünyanın kaderi artık onun minik ellerine kalmıştır.

Bu Filipin filminin yönetmenliğini Eddie Nicart yapmış. E. Nicart aynı zamanda IMDb’de dublör koordinatörü olarakta geçmekte.

Film çok düşük bir bütçeyle çekilmiş. Ucuzluğu baştan sona hissediyorsunuz. Kötü oyunculuk, mide bulandıran diyaloglar ve aksiyon sahnelerinin devamlılıktan yoksun olmasına karşın film oldukça eğlenceli. Ajan 00’ın bir apartmanın balkonundan şemsiye yardımıyla yere yumuşak iniş yaptığı sahne filmdeki en favori bölüm. Bütün ajan filmlerinde olduğu gibi bu filmde de kahramanımıza eşlik eden güzel bir partner var.  Fakat filmi seyredebilir kılan tek şey Weng Weng. (daha&helliip;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İyiKötüFilm Hakkında
İyiKötüFilm Röportajlar
İyiKötüFilm Bağlantılar
Extreme Haribo Giallo For Dummies Immoral Tales Kahramanlar Sinemada Korkucu Once upon in a time in Western Öteki Sinema Sinematik Ters Ninja

İyiKötüFilm Feeds


İyiKötüFilm
yeni