iyiköfüfilm

can-oral

Can Oral, yaklaşık 10 yıldır “Siyah Ekran” adını verdiği ekiple kısa ve orta metraj filmler çeken bir yönetmen. Belki siz onu Cemiyette Pişiyorum‘un ya da Mr. Mantis‘in davulcusu olarak biliyorsunuz. Belki bir yerde öykülerinden birini okumuş ya da çizgi romanlarından birine rastlamışsınızdır. Can’ın filmografisinde gerçeküstü/korku örnekleri de var, komedi de. 3 Kasım’da yeni filmi “Buna Değer”in galası gerçekleşecek ve kısa süre sonra filmi online platformlardan da izleyebileceğiz. Uzun metraja geçme arifesinde, Can’la sinema yapmak, gerçeklik, setler ve gelecek üzerine konuştuk.

Can Oral’ın filmleri, öyküleri, çizgi romanları ve özgeçmişine “siber bir örümcek ağı” olarak tanımladığı siyahekran.net üzerinden ulaşabilirsiniz. (daha&helliip;)


Korku ve Trash filmlerinin hastası, yakın zamanda dağılmış olan Cemiyette Pişiyorum adlı Punk grubunun bassçısı ve kurucularından, müzik dışında ise kurgu ve görsel efekt üzerine çalışmakta olan eski dostumuz Ali Özdemir‘in İyi “Kötü Film” için hazırlamış olduğu İnternet reklam filmlerinin ilki karşınızda.

Ali Özdemir‘e Facebook Sayfası ve Twitter hesabından ulaşabilirsiniz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Attack From Planet B Extreme Haribo Giallo For Dummies Immoral Tales Kahramanlar Sinemada Korku Sitesi Once upon in a time in Western Öteki Sinema SİBB Sinematik Ters Ninja B-Film Blog